Seznam výrobců A B C D E F G H CH I J K L M N O P Q R S T V W


ACO | ALCADRAIN | ALMEVA | ATMOS | AVK | AZP BRNO


ACO Stavební prvky spol. s r.o.

Na český trh vstoupila společnost ACO v roce 1992 prostřednictvím distribuční společnosti. V roce 1993 byla realizována investice do výrobních objektů v Přibyslavi, především za účelem zvýšení výrobního potenciálu ve zpracování polymerického betonu a nerezových materiálů. V současnosti zaměstnává ACO v ČR více než 500 zaměstnanců. O kvalitě produkce svědčí certifikát ISO 9001 a skutečnost, že je významná část výroby exportována do distribučních sítí sesterských společností v Evropě i v zámoří.


zpět na abecední seznamACO Stavební prvky spol. s r.o.

Alcadrain s.r.o.

Sanitární technika Alcadrain - WC moduly, odtokové žlaby, sifony, podlahové vpusti, gajgry, WC sedátka, napouštěcí a vypouštěcí ventily.


zpět na abecední seznamAlcadrain s.r.o.

ALMEVA EAST EUROPE s.r.o.

ALMEVA EAST EUROPE s.r.o. je švýcarsko – českou společností, součástí skupiny ALMEVA, zabývající se výrobou a distribucí komínů, komínových a spalinových systémů, druhou největší firmou v oboru v České republice.


zpět na abecední seznamALMEVA EAST EUROPE s.r.o.

Jaroslav Cankař a syn ATMOS

Atmos je rodinná česká firma a v současnosti jeden z největších evropských výrobců kotlů na pevná paliva (tuhá paliva). Firma exportuje více než 80 % své produkce do zahraničí, především do Německa, Rumunska, Itálie, Francie, Švédska, Rakouska, Polska, Ruska, Bulharska, Dánska, Slovenska, Litvy, Lotyšska, Ukrajiny, Běloruska, Španělska, Velké Británie atd.


zpět na abecední seznamJaroslav Cankař a syn ATMOS

AVK VOD-KA a.s.

AVK VOD-KA, a.s. je dceřinou společností jedné z největších světových armaturek, dánské společnosti AVK. Společnost AVK zahrnuje více jak sto společností a zaměstnává více než čtyři tisíce zaměstnanců.


zpět na abecední seznamAVK VOD-KA a.s.

AZP Brno s.r.o.

Společnost AZP působí na českém trhu již 25 let v oboru inteligentní, automatizované a komfortní sanitární nerezové techniky.


zpět na abecední seznamAZP Brno s.r.o.