systém B2B

pro partnery

Montážním a obchodním firmám nabízíme možnost použití našeho přehledného obchodního portálu - systému B2B. Tento systém poskytuje přehlednou evidenci Vašich dokladů, pohledávek, zakázek, přehled oblíbených položek, dříve zakoupeného zboží a samozřejmě možnost vytvořit velmi jednoduše objednávku.

Pro montážní firmy se při vytvoření objednávky v B2B, uplatní dodatečná sleva 2%, a to pro nákupy od 10 000 Kč bez DPH. Pro uplatnění slevy B2B 2% je důležitá především bezdlužnost. Pro více informací kontaktujte svého obchodního zástupce.

Přístup do B2B je možný přes webový prohlížeč v PC, nebo stažením aplikace do svého chytrého telefonu. Aplikace je jednodušší verzí a je k dispozici pro systémy iOS i Adndroid.

shop B2B

AppleStore

GooglePlay

Váš vlastní nabídkový a fakturační systém.

Tvořte nabídky a faktury pro konečné spotřebitele, spravujte své produkty a zákazníky přehledně na jednom místě.

Montážním a obchodním firmám nabízíme a poskytujeme vlastní nabídkový a fakturační systém SUBITO, a to zcela zdarma. Tvořte nabídky a faktury pro konečné spotřebitele, spravujte své produkty a zákazníky přehledně na jednom místě.

Takovou službu Vám opravdu nikdo jiný neposkytne!

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

chci se dozvědět více

věrnostní program

odměňte se za své nákupy

Montážním firmám nabízíme věrnostní program, který přináší zajímavé a hodnotné odměny za nasbírané bonusové body. Body se zákazníkovi přičítají automaticky za odebrané zboží vybraných značek.

Podmínky věrnostního programu zde

Leták pro věrnostní program zde

katalog odměn

poptavkain.cz

jedinečný systém poptávek
poptavkain.cz

Aplikace poptavkain.cz je určena konečným uživatelům, kteří chtějí realizovat montáž z oboru TZB. Montážním firmám přináší možnost, jak ušetřit čas se zákazníky a jejich projekty. Zprostředkujeme vhodnou montážní firmu a na základě poptávky jí zašleme cenovou nabídku. Montážní firma nakonec zkontaktuje poptávajícího uživatele a nabídne mu realizaci.

poptávkain.cz

prodejní akce

na vybrané produkty

Na vybrané nejprodávanější zboží, máme pro montážní firmy vždy zajímavou akční nabídku. Veškré aktuální ceny a slevy naleznete v našem B2B ceníku.

Aktuální leták s akcemi zde

shop B2B